O FIRMIE

KLIMA-MYLKA to prężnie rozwijająca się firma działająca na terenie całego kraju, a w szczególności w województwie wielkopolskim i dolnośląskim.

Naszą specjalnością jest klimatyzacja oraz wentylacja. Jest to branża, która wymaga ciągłego poszerzania wiedzy, dlatego proponujemy swoim Klientom zarówno tradycyjne rozwiązania jak i te nowoczesne. Jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta, staramy się odpowiadać na potrzeby rynku i wdrażać na bieżąco nowe technologie i usługi.

Nasza oferta obejmuje zarówno sprzedaż, montaż jak i serwis klimatyzacji a także fachowe doradztwo. Na naszą pomoc mogą liczyć zarówno osoby prywatne jak i firmy. Klimatyzacja zamontowana przez firmę KLIMA-MYLKA to zawsze dobra inwestycja.

Dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami w branży, oferujemy usługę najwyższej klasy. Zajmujemy się zarówno serwisem gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym. Nasi pracownicy to wysoko wykwalifikowani fachowcy, z bogatym doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą. Zawsze służą pomocą i radą. Montaż klimatyzacji przebiega sprawnie i szybko.

Dzięki naszemu podejściu do pracy, zdobyliśmy grono zaufanych Klientów – zawsze dotrzymujemy umówionych terminów, jesteśmy profesjonalni i uprzejmi. Wysoka jakość świadczonych przez nas usług pozwala nam na zdobywanie solidnej pozycji na rynku. Niezawodna klimatyzacja i wentylacja – KLIMA-MYLKA.


Zapraszam do współpracy

MACIEJ MYLKA

KONTAKT


Jeżeli maja Państwo pytania dotyczące oferty prosimy o kontakt pod numerem:

    721 007 999

Godziny otwarcia Firmy:

Pon.-Pt. 8:00 - 17:00

Sob.
8:00-13:00