Pompy ciepła


Wydajny i ekologiczny system grzewczy do ogrzewania powietrza w budynku jest możliwy dzięki pompom ciepła, ponieważ ich działanie bazuje na odnawialnych i naturalnych zasobach. W zależności od źródła pobierania ciepła wyróżnia się więc między innymi pompy powietrzne, gruntowe lub wodne. Są to wielofunkcyjne urządzenia, które nie tylko ocieplą pomieszczenie, ale mogą być wykorzystywane również jako klimatyzacja lub sprzęt do podgrzewania wody użytkowej. Biorąc pod uwagę, że przy wyborze odpowiedniej pompy ciepła należy pamiętać o wielu czynnikach, najkorzystniej omówić to z naszymi ekspertami.

Typy pomp ciepła

  1. Pompy ciepła powietrzne

    Powietrzne pompy ciepła, dostępne od ręki to wyjątkowa oferta od KLIMA-MYLKA w Lesznie i Rawiczu, które pozwala pozyskać energię cieplną z zasysanego z zewnątrz powietrza. Oferujemy klientom wiele wariantów pomp, np. typu powietrze-woda lub powietrze-powietrze, w zależności od konkretnych preferencji.

  2. Pompy ciepła gruntowe

    Nie da się ukryć, że gruntowa pompa ciepła, to szczególnie efektywne urządzenie, przydatne jako źródło pozyskiwania ciepła z gruntu. Może być dodatkiem lub główną częścią systemu grzewczego, ponieważ ogrzewa powietrze w pomieszczeniach, przyczyniając się również do przygotowania ciepłej, użytkowej wody.

  3. Pompy ciepła wodne

    Pompy ciepła z Rawicza i Leszna od firmy KLIMA-MYLKA charakteryzują się wysoką wydajnością energetyczną i niezawodnością, ponieważ są to profesjonalne i solidnie wykonane urządzenia, wykorzystujące wodę, aby następnie skutecznie ogrzewać mieszkanie i inne pomieszczenia.

Montaż pomp ciepła Leszno i Rawicz

Już od wielu lat oferujemy naszym klientom sprawny i kompleksowy montaż pomp ciepła w takich miejscowościach jak Leszno czy Rawicz. Gwarantujemy tym samym, że sprzęt zostanie odpowiednio dopasowany i zainstalowany, aby funkcjonował efektywnie przez długi czas, dokładnie w taki sposób, jakiego oczekuje klient. Współpraca z fachowcami to nie tylko montaż pomp ale także specjalistyczna wiedza i doradztwo wysokiej jakości, oferowane przez naszych pracowników, czyli ekspertów w dziedzinie systemów ogrzewania. Zachęcamy do kontaktu!

KONTAKT


Jeżeli maja Państwo pytania dotyczące oferty prosimy o kontakt pod numerem:

    721 007 999

Godziny otwarcia Firmy:

Pon.-Pt. 8:00 - 17:00

Sob.
8:00-13:00