Wentylacja i rekuperacja


Wentylacja ma na celu zapewnienie wymiany powietrza w pomieszczeniu z zachowaniem najwyższej jakości tego powietrza. Pozwala usuwać nieprzyjemne zapachy, utrzymać odpowiednią wilgotność i zachować najwyższy komfort pracy jak i użytkowania pomieszczenia.

CENTRALE WENTYLACYJNE NAWIEWNO-WYWIEWNE

Napływ świeżego powietrza i usuwanie zużytego następuje w sposób wymuszony za pomocą wentylatorów. Powietrze pobierane jest z zewnątrz przez czerpnie, a usuwane przez wyrzutnie najczęściej usytuowana na dachu.

CENTRALA WENTYLACYJNA Z ODZYSKIEM CIEPŁA (REKUPERACJA)

Rekuperacja to rozwiązanie, polegające na odzyskiwaniu ciepła za pomocą wymiennika ciepła czyli rekuperatora (wymiennik krzyżowy) lub regeneratora (wymiennik obrotowy). Wymienniki ciepła są stosowane w centralach wentylacyjnych, będących głównym elementem mechanicznego systemu wentylacyjnego nawiewno – wywiewnego. Zadaniem rekuperatorów jest odzyskiwanie energii poprzez ogrzewanie chłodnego powietrza czerpanego z zewnątrz ciepłem z powietrza usuwanego z pomieszczenia. Jeżeli potrzebny jest u Państwa montaż rekuperacji to zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!

OSUSZACZE

Usuwanie z pomieszczeń wilgoci, zapobieganie powstawaniu pleśni i rozwojowi bakterii. Aktywne filtry węglowe zapobiegają zapachom. Osuszacze powietrza mają szerokie zastosowanie, m.in. w mieszkaniach, garażach, piwnicach, bibliotekach, pomieszczeniach ze sprzętem elektronicznym, przy pracach remontowych. Osuszacz powietrza to najlepszy sprzymierzeniec w walce z nadmiernym zawilgoceniem pomieszczeń.

Gdzie prowadzimy usługi

  • Leszno
  • Rawicz

KONTAKT


Jeżeli maja Państwo pytania dotyczące oferty prosimy o kontakt pod numerem:

    721 007 999

Godziny otwarcia Firmy:

Pon.-Pt. 8:00 - 17:00

Sob.
8:00-13:00

Oferujemy montaż w Poznaniu, a także w takich w miastach jak Rawicz czy Leszno.